יום שלישי, 28 בדצמבר 2010

אודישנים לכוכב נולד 2011 - אודישנים בשירהאודישנים לכוכב נולד 2011 בשירה נערכים בימים אלו ע"י חברת שידורי קשת שמשדרת את התוכנית כוכב נולד 9 , תוכנית הריאליטי שמסרבת להיגמר וממשיכה איתנו. אודישנים לכוכב נולד 2011 יערכו במספר מוקדים ברחבי הארץ ובחו"ל .

אודישנים לכוכב נולד 2011 יערכו על ידי צוות שופטים מחודש הפעם לאחר כמה חילופי שופטים, בניהם סיום תפקידו של גל אוחובסקי . אודישנים לכוכב נולד 2011 מחייבים אתכם להגיע מוכנים כי אין הזדמנות שניה ולכם חייבים להגיע מרוכזים ולא להשתטות כי כל האודישנים מצולמים ואתם בטח לא רוצים להראות רע בפני מאות אלפי צופים בפריים טיים.

מה עושים לפני אודישנים לכוכב נולד 2011 ואיך מתכוננים ? צריך להגיע אחרי שינה טובה או מנוחה מספקת, להרבות בשתיית מים לפני האודישן, לאכול ארוחה קלה ולא כבדה, לא לשתות לשכרה ולא לאכול מזון מטוגן או שמנוני שיכול לפגוע בשירה באודישנים לכוכב נולד . אז אם אתם מוכנים ורוצים לגשת לאודישנים לכוכב נולד 2011 התכוננו לפני ושירו לפני חברים ומשפחה ובקשו מהם ביקורת ובנוסף הסריטו את עצמכם בוידאו ותראו מה צריך לשפר. אז זהו. שיהיה בהצלחה באודישנים .

יום רביעי, 22 בדצמבר 2010

דרושים ניצבים וביטים בדחיפות לפרסומות , לסרטים וסדרות

מודעות דרושים ניצבים וביטים נכון ל22.12.2010 :

לתוכנית חדשה בפריים טיים דרושים ניצבים וביטים מגיל 18 ומעלה. לפרטים והרשמה נא לשלוח שם , מס טלפון , למייל ישירות לאווה: eva@kantv.co.il . אין צורך בנסיון קודם.

דרושים ניצבים לפרסומת חדשה שמצטלמת שבוע הבא זוגות בגילאי 40, 50 ,60 וכן צעירים בגילאי 26-30 . נא לשלוח תמונה ומספר טלפון למייל: eva@kantv.co.il .

לסרט ישראלי חדש, המתחיל להצטלם בימים הקרובים, דרושים ניצבים וביטים מאזור המרכז. נא לפנות אווה לאימייל.eva@kantv.co.il רצוי לצרף תמונות, מספר פרטים אישיים, חובה מספר טלפון.

עוד מודעות דרושים ניצבים וביטים לפרסומות , לסדרות , לסרטים יועלו בקרוב.

יום חמישי, 16 בדצמבר 2010

דרושים שחקנים לסרטי סטודנטים - אודישנים בקרוב

אודישנים מתחילים בקרוב אז שימו לב : לסרטי סטודנטים לקולנוע וטלוויזיה של אוניברסיטת ת"א, דרושים שחקנים ושחקניות מוכשרים! מצוין לתיק עבודות ואחלה דרך לפתיחת דלתות וגם עבור אודישנים בעתיד . שחקנים/שחקניות בכל הגילאים . 31/08/2011, שחקנים פרטים במייל :  OranitProductions@hotmail.com

מודעות דרושים ניצבים

דרושים ניצבים מודעות:

סרטון שיווקי לחברת ס.אפ רפואית - בחורה בגילאים 40-60 מראה אסתטי התפקיד הוא להחזיק מכשיר דמוי סלולר ולהצמיד ליד. ק חברות שירצו להפיץ את המוצר. 31/12/2010, תשלום עבור חצי יום , mailto:kobi@virtual-point.co.il

עוד מודעות דרושים ניצבים יועלו בקרוב.

ניצבים לפרסומות או לסדרות - טיפים וגובה שכר

ניצבים לפרסומות או לסדרות זו יכולה להיות עבודה נחמדה וחד פעמים למי שנמצא בין עבודות או מובטל או סטודנט. ניצבים לפרסומות או לסדרות זו עבודה זמנית של כמה שעות שמיועדת לגילאי 18 ומעלה. ניצבים לפרסומות או לסדרות הם אנשים שמשתתפים אבל אין להם טקסט לומר והם לא צריכים כשרון במשחק ולא נסיון בפרסומות או בסדרות טלוויזיה.

כמה מרוויחים ניצבים לפרסומות או לסדרות ? ניצבים לפרסומות או לסדרות מרוויחים סכומים נמוכים שנעים בין 100-300 שקלים ואת הכסף הם מקבלים בערך כעבור 3 חודשים, כך שזה לא סכום שיעשיר אתכם אלא יותר כסף כיס. יש סדרות או פרסומות שבהם לא משלמים כלל עבור ניצבים אז כדאי לבדוק את זה לפני.

ניצבים לפרסומות או לסדרות נהנים מעבודה עם הכוכבים הגדולים בסדרות או בפרסומות שבהם הם מופיעים אבל חשוב לציין שעבודת ניצבים לא תעזור לכם לרזומה אם אתם רוצים להיות שחקנים . שחקנים עושים אודישנים אבל ניצבים לא וזה הבדל גדול מאוד. ניצבים לסדרות יכולים להיות לעספור או לבורר או לכל סדרה אחרת ותוכלו למצוא מודעות ניצבים בכל מיני לוחות ברשת או בשרותי SMS שמודיעים על תפקידי ניצבים לפרסומות או לסדרות .

יום ראשון, 12 בדצמבר 2010

אודישנים חצויה 3 או 4

אודישנים לסדרה חצויה 3 או 4 הולכים וצוברים תאוצה בשנים האחרונות בעקבות הצלחת הסדרה של הוט בטלוויזיה. כיום ערוצים רבים בטלוויזיה כמו 2, 10,9, 3 מחפשים שחקנים שיופיעו בסדרות שהם משדרים או מפיקים. אודישנים לסדרה חצויה 3 ניתן למצוא בלוחות אודישנים באינטרנט או בשרותי SMS שמודיעים על אודישנים .

אם יש אודישנים לחצויה 3 אבל לא לתפקיד שאתם חושבים שמתאים לכם כדאי בכל זאת שתיגשו לאודישן בגלל שזה גם טוב לניסיון שלכם וגם יכול להיות שתתאימו לתפקיד אחר והמלהקים ירצו אתכם אולי לסדרה אחרת, כך שאל תוותרו על אף אודישן .

אודישנים לסדרה חצויה מצריכים מכם ריכוז גבוה ומוכנות ולכן מומלץ לנוח טוב לפני, לאכול ארוחה דשנה אבל לא כבדה ובלי הרבה פחמימות. לא לאחר, לשתות היטב לפני ולהגיע עם מים ופרי או חטיף לאודישנים.  בזמן אודישן לא ללעוס כמובן מסטיק ולהשתדל להיות קולים ולא לחוצים כי זה יקשה למלהקים ללהק אתכם לתפקידים טובים ובכלל. אז אחרי שאתם כבר יודעים קצת על אודישנים תתחילו להירשם לשרותי מידע על אודישנים וקדימה לעבודה .

יום שני, 6 בדצמבר 2010

אודישנים להישרדות 5 או 6 - טיפים

אודישנים להישרדות 5 או 6 יכולים לקצר לכם דרכים בעולם הבידור או הדוגמנות ולהפוך אתכם לכוכבי ריאליטי תוך מספר חודשים . בשביל אודישנים להישרדות 5 או6 אתם לא חייבים להיות שורדים דגולים או חיות ג'ונגל אלא אנשים מעניינים ששווה לפתוח טלוויזיה כדי לצפות בהם .

אודישנים להישרדות 5 או 6 נערכים ע"י חברת ההפקות שמפיקה את הישרדות עבור ערוץ 10 ומעסיקה מלהקים שתפקידם לבנות פאזל מעניין של אנשים שירכיבו את נבחרת הישרדות . בחורות חטובות וגברים שריריים מתקבלים כמובן בברכה אבל זה לא מספיק. באודישנים יראיינו את המועמדים ויתקילו אותם וצריכים להיות מוכנים לכל דבר.

אודישנים להישרדות 5 או 6 מחייבים אתכם להיות ספונטנים, משוחררים ולא לפחד לומר את מה שיש לכם. אם אתם ביישנים ושקטים אז זה ממש לא המקום בשבילכם. אל תנסו לחקות דמות מעונות קודמות כמו דן מנו ,מרינה או בשבקין אלא תהיו עצמכם, מכיוון שמחפשים כל הזמן דמויות חדשות ולא ממוחזרות שיעניינו את הצופים. חשוב להגיע לאודישנים רעננים ולא עייפים, בטח לא שתויים או מעושנים...

אם לא הצלחתם להתקבל, לפחות חוויתם אודישנים לריאליטי ואתם בהחלט יכולים לנסות את מזלכם ולקחת אודישנים לריאליטי אחר ולא חסרים היום תוכניות ריאליטי .יש לא מעט אנשים שניגשו לאודישן של תוכנית אחת והצליחו באחרת, כמו סער שיינפיין שלא עבר אודישנים להישרדות אבל הצליח מאוד בתכנית האח הגדול . אז שיהיה בהצלחה באודישנים .

יום חמישי, 2 בדצמבר 2010

ניצבים או ביטים לסדרות / תוכניות טלוויזיה - דרושים

מודעות ניצבים וגם ביטים לתחילת חודש דצמבר :

1. לתוכנית חדשה דרושים ניצבים וגם ביטים מגיל 18 ומעלה . לפרטים והרשמה נא לשלוח שם , מס טלפון , למייל: eva2420@walla.com לאווה .

2. לפרסומת חדשה שתשודר שנה על מסכי הטלויזיה דרוש חברה מגניבים מגיל 18+ יש לשלוח מייל עם שם,גיל,טלפון .

ולתוכנית חדשה בטלויזיה בפריים טיים דרוש נשים וגברים שם,גיל,טלפון . גיל 35+ יש לשלוח למייל . 
eva@kantv.co.il .

3. ניצבים וביטים בכל הגילאים ובמיוחד גברים בני 20 ומעלה. לסרט ישראלי חדש, המתחיל להצטלם בימים הקרובים, דרושים ניצבים , ביטים מאזור המרכז. נא לפנות לשלמה אימייל. רצוי לצרף תמונות, מספר פרטים אישיים, חובה מספר טלפון. התשלום יתבצע במזומן בסוף יום הצילום במזומן. פרטי התקשרות יועלו ב4.12.

עוד מודעות ניצבים וגם ביטים יועלו בחינם בקרוב כמו גם מודעות אודישנים חינם . המודעות נאספו מהרשת ואין לנו אחריות לגבי אמינותן או טיבן.